Млади таленти лазаревачке атлетике

Дуња Радовановић, ученица II разреда ОШ „Дуле Караклајић“, успела је на недавно одржаној Кока-Колиној трци да заузме прво место у својој категорији и на тај начин приредила највеће изненађење на такмичењу. Дуњин успех је још више значајнији када се узме у обзир да је победила атлетичарке које већ годинама тренирају у неким од најачих атлетских клубова.

На поменутој трци, одличне резултате остварили су и: Михаило Јанковић који је заузео четврто место у категорији I и II разред, и Никола Арсенијевић који је трку завршио као шестопласирани у категорији III и IV разред.

Успех ових момака је још већи када се узме у обзир да су трчали са годину дана старијим дечацима.

Такође је и у Ваљеву 28.10.2015 године одржана улична трка где је Нађа Арсенијевић у конкуренцији предшколског узраста заузела треће место и тако показала велики таленат који доноси златну атлетску будућност.

На поменутој трци, у конкуренцији јуниора такође су учествовали и Ненад Ристић и Игор Марковић.

Ненад Ристић је заузео друго место и освојио сребрну медаљу,док је Игор Марковић трку завршио као четвртопласирани. Из свеукупног утиска се може закључити да златно време лазаревачке атлетике тек долази.