Колубара надиграла ТСЦ

Фудбалери Колубаре састали су се са екипом ТСЦ-а на стадиону у Лазаревцу у оквиру 18. кола Линглонг Тајр Суперлиге Србије. Утакмица је завршена у корист домаћина, резултатом 2:1.

Гол је за госте у 18. минуту дао Стефан Вукић. До изједначења је дошло у 60. минуту поготком Уроша Ђурановића, док је гол Немање Николића у 80. минуту Колубари донео победу.

Шеф стручног штаба ТСЦ Мирко Јовановић истиче да је након изједначења Колубара почела још агресивније да игра. „Десила се несхватљива грешка код другог гола, тако да је утакмица била на страни Колубаре која је са великим еланом играла у наставку. Ми смо покушавали. Имали смо неке полу-прилике, али је то све било лако решиво за одбрану Колубаре“, рекао је Јовановић.

Екипи ТСЦ на коректној игри честитао је Дејан Ђурђевић, шеф стручног штаба Колубаре. Он је посебно похвалио Уроша Ђурановића, фудбалера који квалитетном игром, уз помоћ својих саиграча, остварује одличне резултате.