Украјина лако савладала Србију

Међународна пријатељска утакмица између женских футсал репрезентација Србије и Украјине одиграна је у сали СРЦ „Колубара“. И у другом пријатељском одмеравању снага Украјинке су лако савладале новоформирану селекцију Србије резултатом 0:5.

У Лазаревцу пред веома малим бројем навијача Украјинке су питање победника решиле након првих 20 минута, када је блистала Ана Шулка хектриком већ у првом делу меча. У првом полувремену изабранице селектора Мајеса имале си једину изгледну прилику у 18. минуту када је шансу имала Ивана Малијер, али је њен шут одбранила Сахаидачева. У другом делу меча оба селктора указале су шансу свим играчицама, а на крају меча Јеременко је другим својим поготком ставила тачку на борбен меч.