Шумадија изгубила од Телеоптика

Филијала Партизана оправдала је улогу фаворита и наставила такмичење у Купу Београда, а утакмица је окончана резултатом 0:3.

Прву прилику која није искоришћена имала је Шумадија из Шопића у четвртом минуту преко Младеновића. Телеоптик је повео у седмом минуту, а грешку последње линије одбране домаћина зналачки је искористио Бабовић, који је упослио усамљеног Чолића, након чега је са десетак метара лако матиран Јовановић. Домаћини су силно желели погодак, али у пар наврата брзоплетост нападача је спречило поравнање резултата.

У 40. минуту у трку Чолић се ослободио чувара и искоса, са десетак метара, матирао по други пут Јовановића. У другом делу у отвореној игри било је по неколико прилика пред оба гола, а само је Арамбашић погодио мрежу домаћина шутем са преко 18 метара за коначан резултат.