Лајковачки каратисти ређају успехе

На овом престижном такмичењу, у конкуренцији чак 384 такмичара, деветоро каратиста КК “Димитрије Туцовић” из Лајковца, предвођених тренером Миодрагом Мијом Јевтићем, успело је да освоји чак 12 медаља.

Прво место у катама освојили су: Сретен Карић, Александар Бајић, Матеја Марковић, Дијана Милошевић и Никола Марковић, док је друго место у катама припало: Лазару Савковићу, Сањи Ђорђевић и Николини Марковић. У конкуренцији ката тимова, Сретен Карић, Александар Бајић и Сања Ђорђевић освојили су такође друго место, док је прво место у борбама освојила Нина Савковић.

Наредно такмичење на коме ће наступити каратисти КК “Димитрије Туцовић”, биће други Куп Србије, који ће бити одржан у Чачку, 17. децембра.