Гол у 88. минуту Спартаку донео победу против Колубаре

Фудбалери Колубаре сусрели су се са екипом Спартака из Суботице у оквиру 15. кола Линглонг Тајр Суперлиге Србије. Утакмица одиграна у Лазаревцу завршена је резултатом 1:2 у корист гостујуће екипе.

Колубара је повела у 11. минуту голом Уроша Ђурановића, а потом је у 36. минуту резултат изједначио Никола Срећковић. Голом Луке Бијеловића у 88. минуту, Спартак је победио и позиционирао се на 7. место табеле. Колубара је остала на 14. позицији са 13 бодова.

Тренер зелено-црних Дејан Ђурђевић каже да су играчи Колубаре након постигнутог гола престали да се труде, што је противник жељан победе итекако знао да искористи.

Следећу утакмицу Колубара игра у суботу, 6. новембра када дочекује Напредак из Крушевца.